Franklin mały bałaganiarz

Cykl: Franklin
Wydawnictwo: Debit
dla dzieci
Maja

Zielony żółw Franklin znany jest dzieciom na całym świecie z serii powszechnie lubianych książeczek oraz popularnych filmów animowanych.

Każdy tomik to osobna historia o niezwykle ważnych sprawach z życia przeciętnego kilkulatka. Postacie wykreowane przez autorki są wzorcem nie tylko dla dzieci, lecz także dla rodziców, a ich przeżycia pozwalają odnaleźć się w niełatwych sytuacjach życiowych.

źródło opisu: http://www.empik.com/franklin-maly-balaganiarz-bou...(?)

źródło okładki: http://www.empik.com/franklin-maly-balaganiarz-bou...»

Dominiqe83 | 2016-09-19
Na półkach: Alusiowe, Posiadam, Przeczytane

Franklin rządzi! Czytamy go do znudzenia (mamy i taty ;)) i w każdej sytuacji :)

Krzysiek | 2013-09-23
Przeczytana: 2008 rok

Wszystkie książki z serii o Franklinie warto przeczytać dziecku. To mądre historie, pokazujące dziecku jak może poradzić sobie ze swoimi problemami, które wcale nie są mniejsze od problemów nas, dorosłych.

Reniek | 2014-02-14

Miło się czyta to opowiadanie i oczywiście jest pouczające.

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

tifa | 2012-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2012

Kolejna książeczka o Franklinie, która przekazuje dzieciom właściwie cechy i zachowania. :D

Razem z młotrzę siostre jesteśmy fankami przygut franklina.Szczegulnie ja bo wiem ile te księżki ję pozytecznych żeczy uczę np. sprzetania w pokoju,pokonywania lęków,zabawy w zgodzie z kolegami czy opieki nad zwierzętami

Angelika Cyranek | 2011-04-18
Przeczytana: 12 stycznia 2006

Przez tą książkę można wytłumaczyć dziecku jak ważny jest pożądek.

Hanna Kucik | 2014-08-08

Frankliny to książki do których moje córeczki chętnie wracają

Monika Posiadała | 2016-10-28
Na półkach: 2016, Przeczytane, Dzieciakowe