Franklin sadzi drzewko

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Wydawnictwo: Debit
GORMITI

Franklin nieźle umiał wspinać się na drzewa, uwielbiał też huśtać się na gałęzi, bawić się w domku na drzewie i chodzić na spacery do lasu. Dlatego też bardzo się ucieszył, gdy na plakacie przeczytał, że pan czapla będzie rozdawał sadzonki drzew.

źródło opisu: Debit, 2001

źródło okładki: www.wydawnictwo-debit.pl

Dominiqe83 | 2016-09-19
Na półkach: Alusiowe, Posiadam, Przeczytane

Franklin rządzi! Czytamy go do znudzenia (mamy i taty ;)) i w każdej sytuacji :)

J_85 | 2016-02-29
Przeczytana: 28 lutego 2016

Po przeczytaniu tej książeczki mój syn powiedział: "Mamo, ja też chcę posadzić drzewko." :)

Krzysiek | 2013-09-23
Przeczytana: 2008 rok

Wszystkie książki z serii o Franklinie warto przeczytać dziecku. To mądre historie, pokazujące dziecku jak może poradzić sobie ze swoimi problemami, które wcale nie są mniejsze od problemów nas, dorosłych.

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

Mariposa | 2016-08-22

Sympatyczny żółw i jego przygody to fantastyczne opowiastki, które warto czytać i do których warto wracać. ;) Uwielbiałam je, kiedy byłam młodsza - ciągle mam je w swojej domowej biblioteczce i bardzo polecam młodszym dzieciom. :)

Beata Zych | 2016-08-16
kaneko | 2016-07-14