Martynka leci balonem

Cykl: Martynka
Wydawnictwo: Podsiedlik-Raniowski i S-ka
Martine en montgolfière
Artsajke

Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki. Bestseller w wielu krajach świata.

źródło opisu: http://literacki24.pl

źródło okładki: http://literacki24.pl

Kinga | 2016-05-17

Brak konsekwencji w treści opowiadania a w rysunkach. Czy nie można tego poprawić?

Przeczytana: 14 lipca 2015

Kolejna Martynka szybciutko przeczytana ... wakacje są właśnie po to, by nadrobić zaległości :)

julka | 2015-05-02

Kolejna niezapomniana historia z życia Martynki.Lot balonem..........

Ola Gorzkiewicz | 2014-04-01

Super książeczka, którą przeczytałam w dzieciństwie :)

Kiti | 2013-09-16

Marcel Marlier, Gilbert Delahaye to autorzy wspaniałej serii o Martynce, która jest na polskim rynku już od kilkunastu lat.

Martynkę i jej rodzinę odwiedził wujek Robert, który na co dzień latał balonami. Wszyscy byli zafascynowani jego przybyciem, mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek o balonach. Dzieci wraz z krewnym postanowiły wybrać się w lot balonem…

Na tą część czekałam już dość długo. Pewnego dnia zauważyłam ją w zapowiedziach wydawnictwa Papilon i od tamtej chwili chciałam, aby znalazła się w mojej biblioteczce. Bardzo się więc zdumiałam i miło ucieszyłam, gdy nabyłam ją w kiosku.

Tym razem autorzy poruszyli temat balonów. Nie zabrakło rożnych nowych nazw z tym związanych, nazwisk, czy ciekawostek. Możemy także odbyć podróż balonem, która nas nic nie kosztuje. Jak to zrobić? Dowiecie się tego czytając kolejną część o Martynce.

Opowieści są zróżnicowane pod względem przesłania, ale ta akurat mi się spodobała. Z balonami nie miałam nic wspólnego, jednak przeczytałam z...

Filip | 2012-11-14
Przeczytana: 2011 rok

dobra książka ale obrazki prześliczne :)

Magdalena | 2016-02-17
Na półkach: Julii, Przeczytane