Snoopy

Ryjek to syn Wiercipiętka i Groki „zaadoptowany” przez rodzinę Muminków. Jest trochę leniwy, nieco tchórzliwy i rozbrajający w swej dziecinności. Uwielbia wszelkie błyskotki i wciąż powiększa swój stan posiadania, kolekcjonując kolejne fascynujące rzeczy. Książeczka z jego mądrościami to ostatni tom serii Mądrości Muminków, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Literackiego w 65. lat po...

Książeczka z jego mądrościami to ostatni tom serii Mądrości Muminków, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Literackiego w 65. lat po premierze pierwszego opowiadania o małych fińskich trollach.

Sensej | 2017-07-09
ruda | 2012-11-03