Wielka Księga Muminków

Suuri Muumilukemisto
978-83-10-11592-8
Muminki
Pistacia

Życie w Dolinie Muminków jest pełne niespodzianek! Pewnego dnia Tatuś Muminka ma okazję zasmakować czaru prędkości, Muminek zaś maluje bardzo dziwny obraz. Ale to dopiero początek przygód! Odważne Muminki bowiem udają się na morską wyprawę równie chętnie jak na podwieczorek we własnej jadalni. Czy wszystko potoczy się zgodnie z planem? Teemu Saarinen, Clive Alan, Tuomas Mäkelä i Filipp Mjod...

Teemu Saarinen, Clive Alan, Tuomas Mäkelä i Filipp Mjod przedstawiają bogato ilustrowane opowiadania, które wszystkich przyjaciół Muminków zabiorą w niezapomnianą podróż!

[opis wydawcy]

syla50 | 2011-04-18