978-83-08-04500-8
Snoopy

Tatuś Muminka czyta poważne gazety, pali fajkę i pisze pamiętniki, w czym nikt nie powinien mu przeszkadzać. Uwielbia landrynki i jest mu bardzo do twarzy w cylindrze. I jak na tatusia przystało jest głową domu Muminków. A jak wiadomo głowa domu zawsze ma coś mądrego do powiedzenia. Mądrości Tatusia Muminka to wspaniały prezent pod choinkę i doskonałe uzupełnienie domowej biblioteki, wraz z...

Mądrości Tatusia Muminka to wspaniały prezent pod choinkę i doskonałe uzupełnienie domowej biblioteki, wraz z pozostałymi tomami serii zbierającymi mądrości: Muminka, Mamy Muminka, Małej Mi, Włóczykija i Ryjka.

Meowth | 2016-03-07
dhuode | 2015-05-07