8 (9 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Snoopy

Włóczykij to filozof. Bardziej niż towarzystwo innych ceni sobie perspektywę samotnych rozmyślań. Blisko przyjaźni się jednak z Muminkiem i jego Tatusiem. Lubi grać na harmonijce i palić fajkę. Odziany w szalik, zielony kapelusz i długi zielony płaszcz znika, gdy tylko pojawią się pierwsze oznaki zimy i wyrusza w długa podróż na południe, by wraz z wiosną powrócić do Doliny Muminków. Wędrówki te nie są dla Włóczykija uciążliwe, bo bardzo nie lubi gromadzić rzeczy. Cały swój dobytek może więc zmieścić do niewielkiego plecaka, który nosi ze sobą.

Co ma do powiedzenia? Przekonacie się sięgając po Mądrości Włóczykija.

Maeve | 2012-09-28

Wszystkie kochałyśmy się we Włóczykiju :)

gontar | 2013-04-08
ruda | 2012-11-03