365 smaków dla naszych dzieciaków

Wydawnictwo: W.A.B.
Dorota Smakuje

365 smaków dla twoich dzieciaków to kolejny poradnik z serii 365 cieszącej się ogromnym uznaniem wśród rodziców. Tym razem autorki przedstawiają ciekawe przepisy na nieskomplikowane i zdrowe dania, nie zapominając przy tym o zasadach zdrowego żywienia i regułach dobrego wychowania, obowiązujących przy stole. Pokazują, jak w prosty sposób, zachowując konwencję zabawy, nauczyć dziecko świadomego wybierania produktów. Udowadniają, że wspólne przygotowywanie posiłków może być doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu i pielęgnowanie więzi rodzinnych. Książka zawiera także przepisy na takie dania, które dzieci mogą przygotować samodzielnie. Wszystkie kulinarne propozycje zostały przetestowane przez dzieci i przeanalizowane przez ekspertów od zdrowego żywienia. 365 smaków dla naszych dzieciaków to również, jak przystało na książkę z serii 365, vademecum rodzica., które podpowiada jak poprzez wspólne posiłki wychowywać dzieci, a z powszednich obowiązków czerpać przyjemność.
To niekończące się źródło inspiracji, pierwsza książka kucharska, dzięki której przygotowywanie potraw staje się przygodą, a marchewka i kabaczek przestają być straszydłem z dziecięcych snów.

Jola | 2010-12-29
Przeczytana: 29 października 2010

Kopalnia pomysłów na szybkie, smaczne, pożywne i zdrowe smakołyki dla dzieci i niemowląt. Genialny zbiór przepisów na potrawy na przyjęcia dziecięce i na miłą zabawę w kuchni z naszymi pociechami.
Super, naprawdę polecam!!!

luka | 2011-03-28
Na półkach: Przeczytane, O gotowaniu

mnóstwo przepisów, każdy znajdzie jakieś fajne rozwiązanie na zrobienie posiłku dla swojego malucha.

Aleksy Wasilewski | 2013-11-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kuchnia