365 pomysłów, jak wychować wspaniałe dzieci Czyli jak stworzyć zdrową i szczęśliwą rodzinę

Barbara BarnettSheila Ellison Wydawnictwo: W.A.B. poradniki dla rodziców
365 ways to raise great kids
poradniki dla rodziców
2011-02-02
Joanna Andrzejewska
czas wolny wychowanie

Przeczytałam już '365 dni z kochanym maleństwem' jednej z autorem i jestem zachwycona. Czuję, że kolejna książka mnie nie zawiedzie! :)

Książka dla każdego Rodzica! Do przeczytania, ale i do zajrzenia po prostu od czasu do czasu. Pomysłowa, pozytywna i szybko się czyta ;-)

• XDla rodziców
  • 2011