Casting na miłość

Wydawnictwo: ADAMUS
Allein unter Models
978-83-60333-41-9
agrafka

W Nicos' Hotel w Atenach mieszkają modelki i modele. Alina jest jedną z nich. Przez całe lato bierze udział w sesjach zdjęciowych i reklamówkach, aby zarobić pieniądze i zapełnić swoje portfolio. Pobyt w Atenach oznacza również niekończące się czekanie - na castingi, zlecenia i na to, aby Lars, szwedzka supergwiazda agencji, wreszcie ją zauważył...

BookAda | 2014-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2014

Więcej recenzji : http://bookada.blogspot.com/2014/07/casting-na-miosc.html

Tytuł : Casting na miłość
Autor : Chantal Schreiber
Wydawnictwo : ADAMUS
Liczba stron : 221
Cena : 19.99 zł (moja 4.99 zł)
Ocena : 5/10

Książkę dostałam od mojej babci, która była akurat w sklepie i trafiła na wyprzedaż, wszystko po 4.99 :p Okładka wygląda z lekka na dziecinną jednak nie róbcie sobie wrażenia, że czytam dziecinne książki, to wyjątek.

Książka opowiada o siedemnastoletniej Alinie, która wybrała się do Aten z zamiarem wypchania sobie portfela i ulepszenia portfolio. Alina bowiem jest początkującą modelką. Zaczyna jeździć na castingi, poznaję super przystojniaka Larsa, geja o imieniu Danilo, wkurzającą plastikową lalę Piię i niewinną dziewczynkę Penny. Ma również przyjaciela taksówkarza.

Książka moim zdaniem zła nie była aczkolwiek za nic nie dałabym 20 zł z ceny detalicznej na tyle okładki. Według mnie książka kierowana jest do nastolatek 12-18 a okładka może odstraszać. Tekst jest...

czerwona | 2016-08-27
Przeczytana: 26 sierpnia 2016

bardzo naiwna opowieść o młodziutkiej dziewczynie, która niby wie czego chce w życiu, ale tak naprawdę nie wie (głupio brzmi, ale takie odniosłam wrażenie po przeczytaniu tej książki)

Tiger | 2011-03-16
Przeczytana: 13 marca 2011

Super książka. Zasadniczo nie przepadam za książkami o castingach,modelkach etc, ale ta bardzo mi się spodobało

Raziel | 2011-06-29
Przeczytana: 29 czerwca 2011

Jeden z moim ulubionych romansideł.

Warta przeczytania książka o modelce i modelu, których różnica wieku wynosi 9-10 lat. Jednak nie to stoi im na przeszkodzie...

Kózka28 | 2016-11-26

Główna bohaterka zapragnęła być modelką. To marzenie się spełniło. Jednak jej prawdziwa przyjaciółka (jak się do tej pory wydawało) Fałszywie targnęła się na uczucia młodej modelki.

nathly | 2016-07-18
Na półkach: 2016, Przeczytane