Księga chrześcijańskiego humoru

Wydawnictwo: M
dowcipy, humor
rozrywka
zgrzewa

Humor i uśmiech muszą być święte – Bóg jest przecież radością! Nie bez powodu święty Tomasz Morus, myśliciel, męczennik i członek Izby Lordów, tak modlił się o jedną z najważniejszych spraw w życiu: Panie, podaruj mi poczucie humoru. Daj mi łaskę rozumienia żartów, bym zaznał choć trochę szczęścia w życiu i podzielił się nim z innymi. Poćwiczmy więc nasze poczucie humoru, czytając o tym, co...

Poćwiczmy więc nasze poczucie humoru, czytając o tym, co odnaleźć można między wierszami Biblii, a co niekoniecznie musiało się w niej znaleźć, jak trudno jest wygłosić dobre kazanie, co usłyszano na plebanii, a co podsłuchano w Watykanie... oraz wielu innych historii, żartów i anegdot z kart tej uśmiechniętej księgi.

zgrzewa | 2010-09-03
Artur Pieróg | 2014-11-22