Wyspa pijaków : polska powieść depresyjna

Wydawnictwo: Ex Libris
życie, codzienność, polska, ludzie
Josz

Opis splecionych ze sobą losów kilkorga współczesnych Polaków - mężczyzn o znaczących nazwiskach: Brak, Zimny, Szlahta, Wyga; kobiet, które nie potrafią funkcjonować w pijanym świecie lub przystosowują się do niego oraz małej Magdusi, która dorasta pod panowaniem "szklanej pani". Alkoholowa historia, zarazem brutalna i poetycka, cyniczna i rozpaczliwa - o rozpadzie osobowości i więzi międzyludzkich.

[Wydawnictwo Exlibris, 2004]

HvSaR | 2016-03-24