Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi w epoce cyfrowej

Tłumaczenie: Dariusz Bakalarz
Wydawnictwo: StudioEMKA
978-83-62304-95-0
Łukasz Witt

Ciągle powstają nowe możliwości komunikacji. Dzięki Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi w epoce cyfrowej nauczysz się lepszego wykorzystywania dostępnych narzędzi. Bezcenne rady Dale’a Carnegie’ego od ponad 75 lat prowadzą miliony czytelników po szczeblach sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Teraz ta pierwsza, i jak dotąd najlepsza, książka z zakresu komunikacji międzyludzkiej...

Bezcenne rady Dale’a Carnegie’ego od ponad 75 lat prowadzą miliony czytelników po szczeblach sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Teraz ta pierwsza, i jak dotąd najlepsza, książka z zakresu komunikacji międzyludzkiej adaptowana została do ery cyfrowej czasów współczesnych.
W dzisiejszym świecie coraz częściej komunikujemy się za pośrednictwem łącz i monitorów, a lekcje Carnegie’ego nie tylko przetrwały, ale jeszcze nabrały wartości. Sam Carnegie nie był w stanie przewidzieć lawinowego rozwoju technik komunikacyjnych, ale w cyfrowym świecie okazuje się mądrym i zdumiewająco pomocnym nauczycielem. Aby pokazać mnogość sposobów zastosowań jego nauk, Dale Carnegie & Associates Inc., przetworzyło je i dopasowało do trudnej epoki cyfrowej. Porozumiewamy się dzisiaj szybciej i innymi technikami, lecz mimo upływu czasu rady Carnegie’ego na temat komunikacji, przywództwa i współpracy nadal pozostają bezcenne.
W gabinecie Warrena Buffetta wisi tylko jeden dyplom - stwierdzający ukończenie szkolenia Dale Carnegie Training. Lee Iacocca twierdzi, że dzięki Carnegie’emu zyskał odwagę do publicznych wystąpień. Scott Adams, twórca Dilberta, uznał nauki Carnegie’ego za „rewolucjonizujące życie”.

źródło opisu: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=460

źródło okładki: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=460

Łukasz Witt | 2013-01-07
Przeczytana: 07 stycznia 2013

Kapitalna książka. Już po kilku stronach wiedziałem, że nie stracę swojego czasu. Wiele prostych a jednocześnie skutecznych rad na kontakty z ludźmi. Parę zastosowałem i skutek jak najbardziej pozytywny :) Wiele dobrych przykładów, dzięki temu książka jest przystępna w czytaniu. Zdecydowanie polecam. Zamierzam czytać ją co jakiś czas, aby nie wyleciały mi z głowy rady w niej zawarte.

Sev | 2014-02-04
Przeczytana: 28 stycznia 2014

Mimo iż książka nie została napisana w całości przez pana Carnegie, styl nie traci nic ze swego polotu. Ucierpiała niejednoznacznie za to treść, która jest mocno wtórna w porównaniu do pierwotnego pierwowzoru. Wciąż jednak pełna 'perełek' i konkretnych przykładów. Wysoce etyczna i praktyczna treść, kierowana szlachetnymi wartościami.

Patryk | 2013-12-09
Przeczytana: 07 grudnia 2013

Zmiany w stosunku do "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" są bardzo duże, moim zdaniem obie są warte przeczytania.

Radek | 2015-09-03

Moim zdaniem gorsza od starszego wydania (bez dopisku "w epoce cyfrowej"). Niektóre rozdziały napisane bardzo ciężkostrawnym językiem. Mimo to - godna polecenia.

transparent | 2017-10-31
Siusiut | 2017-10-23