Gwiazdka z nieba

Wydawnictwo: Pol-Nordica
Everything and the moon
romans
Wanda

Hrabia Robert Kemble i Victoria Lyndon, córka pastora, zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Jak było do przewidzenia, ich ojcowie nie zaakceptowali planów dwójki młodych na wspólną przyszłość. Victoria i Robert zdecydowali się na ucieczkę z domu, bo tylko w ten sposób mogli się połączyć na zawsze. Zamiar ten jednak spalił na panewce. Po siedmiu latach Victoria i Robert spotykają się niespodziewanie w domu pewnej arystokratki, gdzie ona jest guwernantką, on zaś mile widzianym gościem. Czy mimo urazy i gniewu, jaki żywią do siebie, a także dzielącej ich przepaści towarzyskiej, ich miłość może się odrodzić?

Iwona | 2013-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2013

Historia słodka (może nawet nieco przesłodzona), dialogi zabawne, bohaterowie sympatyczni. Powieść na jeden wieczór, może nie zapadnie głęboko w serce, ale na pewno chwilowo odpręży:)

Dorota | 2015-01-27
Przeczytana: 2015 rok

Książka na raz. Druga część dużo lepsza. Uwielbiam autorkę za dozę humoru w każdej książce.

fantaghirooo | 2016-12-02
Odette | 2016-10-16