Gwiazdka z nieba

Wydawnictwo: Pol-Nordica
Everything and the moon
romans
Wanda

Hrabia Robert Kemble i Victoria Lyndon, córka pastora, zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Jak było do przewidzenia, ich ojcowie nie zaakceptowali planów dwójki młodych na wspólną przyszłość. Victoria i Robert zdecydowali się na ucieczkę z domu, bo tylko w ten sposób mogli się połączyć na zawsze. Zamiar ten jednak spalił na panewce. Po siedmiu latach Victoria i Robert spotykają się niespodziewanie w domu pewnej arystokratki, gdzie ona jest guwernantką, on zaś mile widzianym gościem. Czy mimo urazy i gniewu, jaki żywią do siebie, a także dzielącej ich przepaści towarzyskiej, ich miłość może się odrodzić?

Kasiek | 2016-12-26
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 18 grudnia 2016

Kolejny romans historyczny, który wpadł mi w ręce przypadkowo. Okładka nie zachęcała, nazwisko autorki nic mi nie mówiło, a jednak zaczęłam go czytać. Książka okazała się banalna. Treść mało interesująca, a bohaterowie mało wyraziści. Ich historia nieszczególnie oryginalna, problemy raczej niewyszukane. Nie skuszę się na kolejną część. Szkoda czasu.

Iwona | 2013-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2013

Historia słodka (może nawet nieco przesłodzona), dialogi zabawne, bohaterowie sympatyczni. Powieść na jeden wieczór, może nie zapadnie głęboko w serce, ale na pewno chwilowo odpręży:)

Dorota | 2015-01-27
Przeczytana: 2015 rok

Książka na raz. Druga część dużo lepsza. Uwielbiam autorkę za dozę humoru w każdej książce.

Aneczkaw7 | 2017-03-13
ilonakan | 2017-02-18