Miej odwagę zwyciężać!

Wydawnictwo: Świat Książki
Dare to Win
odwaga, marzenia
poradniki

W marzeniach zazwyczaj aspirujemy do czegoś lepszego niż to, co jest naszym udziałem.Gdzieś w głębi duszy czujemy,że nie w pełni wykorzystujemy tkwiący w nas potencjał.Z obawy przed porażką czy ze strachu przed sukcesem większość z nas nie ma odwagi robić tego,co naprawdę pragnie,ani być tym,kim chce.Obiektywnie zazwyczaj nie istnieje nic,co by nam uniemożliwiało sukces.To MY powstrzymujemy samych siebie.

mariola | 2016-10-26
biankas | 2016-09-05