Changing Breeds

Książka jest przypisana do serii/cyklu "World of Darkness". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: White Wolf
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Changing Breeds
978-1-58846-493-4
hobby
angielski
WyrdHamster

Natura ma nas DOŚĆ
Właściwie, chce pogawędzić z tobą.
Więc połóż się tutaj.
I zaczynajmy.
Ja będę mówił.
A ty będziesz WRZESZCZAŁ.
Ta księga jest dla
Bestii wewnątrz
Każdego z nas.

źródło opisu: http://rpg.polter.pl/Changing-Breeds-n16563

źródło okładki: http://rpg.polter.pl/Changing-Breeds-n16563

WyrdHamster | 2010-09-02
Na półkach: RPG, Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Od zarania dziejów ludzie utożsamiali pewne zwierzęta z aspektami świata i natury, wielbiąc je i egzaltując. „Totemy” określały kim miałeś być i jakie twe życie miało wyglądać – czy byłeś „zwinny jak pantera” czy „silny jak niedźwiedź”. Składano dary Krukowi kiedy chciało się skontaktować ze zmarłymi, a Kojot zawsze płatał nam mroczne figle i odpowiadał za przeciwności losu. Byli też ludzie którzy przyjmowali role tych zwierząt-archetypów by przebłagać naturę – zwani szamanami, łączyli ludzkość z przyrodą by komunikować się z nią. Ale co by było gdyby człowiek naprawdę mógł zamieniać się w te Bestie i dzielić swe ciało z ich potężnymi duchami?

Jako podręcznik RPGowy, „Changing Breeds” jest nierówny. Najlepiej było by go oceniać oddzielnie jako materiał settingu ( a właściwie mikro-setting bo to podręcznik o nadnaturalnach, zajmujący tylko jedną książkę ) w nim zawarty i oddzielnie mechanikę. I właśnie to zrobię. ;]

Świat gry jest nakładką ( a właściwie uzupełnieniem ) na Świat...

Azhar | 2015-11-07
CrooliC | 2015-02-02