Domowe piwa, cydry, wina, nalewki, likiery, kremy

Wydawnictwo: Galion
83-909329-3-8
alkohol, piwo, wino, nalewki
Adam

Książka ta przeznaczona jest dla tych Czytelników, którzy są amatorami wytwarzania własnych domowych trunków i chcą się dowiedzieć, jak można sporządzić o każdej porze roku i na każdą okazję znakomite piwo domowe, cydr, czyli naturalny jabłecznik, różne nalewki, likiery i kremy. Końcowy rozdział książki przedstawia czytelnikowi najważniejsze, ogólnie przyjęte kanony współczesnej kultury picia, których powinno się przestrzegać przy konsumpcji napojów alkoholowych.

danny8 | 2016-10-15
kuba | 2013-12-15