Yami no Matsuei. Ostatni synowie ciemności t. 9

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Yami no Matsuei. Ostatni synowie ciemności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Yami no Matsuei
978-83-89893-69-7
komiksy
Miranda

Mija już rok od traumatycznych wydarzeń związanych z Murakim. Tsuzuki jednak nadal żyje pełen obaw i wewnętrznych lęków.Czy znajdzie się ktoś kto podniesie go na duchu i zrozumie? Potowarzyszymy także Hisoce w jego wielkiej wyprawie do Świata Iluzji w poszukiwaniu... własnego shikigami!

dehira | 2014-07-22

Pierwsza połowa tomu - wieje nudą. Bohaterowie idą na przyjęcie i szukają maski, którą przypadkowo zgubił gospodarz imprezy. Nic się nie dzieje i szkoda, że bohaterowie są bogami śmierci a nie przedsiębiorcami, bo słyszałam, że ich zjazdy są równie interesujące ;)

Druga połowa to budzące się w Hisoce pragnienie posiadania siły - a co za tym idzie - shikigami. Ten wątek na pewno mi się spodoba. Dla niego sięgnę po następny tom.

Katarzyna | 2016-12-03
Na półkach: Komiksy, Przeczytane, Posiadam