Afganistan w polityce Wielkiej Brytanii i Rosji Radzieckiej

Wydawnictwo: DiG
historyczna

Zaledwie kilkanaście lat od zakończenia konfliktu z b. ZSRR Afganistanponownie znalazł się w centrum uwagi opinii publicznej całego świata. Tym razem powodem stał się wstrząsający atak na WTC w 2001r. Wszystkie tropy tej przerażającej zbrodni prowadzą właśnie do rządzonego przez talibów Afganistanu. Książka traktuje wprawdzie o okresie znacznie wcześniejszymkiedy to Afganistan stawał się dopiero samodzielnym państwem ale może właśnie ten powrót do źródeł pozwoli lepiej zrozumieć tło obecnych tragicznych wydarzeń.

Hey_Joe | 2013-07-12
renifer | 2013-04-19