Nie stójcie tam, gdzie spadnie kometa i wytryśnie ropa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dilbert". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
7 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-237-2989-1
komiksy

Kolejny tomik nadzwyczaj popularnych komiksów Scotta Adamsa. Album pełen zabawnych epizodów z tak zwanych karier Dilberta, głodnego władzy Dogberta, Catberta, Ratberta, rogowłosego szefa i postaci drugoplanowych. Każdy odcinek wzbudza śmiech o lekko histerycznym zabarwieniu, bo niepokojąco prawdziwie ukazuje życie w boksach amerykańskich korporacji. Stany Zjednoczone nie mają jednak monopolu na biura pełne trutniów: komiksy o Dilbercie ukazują się w 65 krajach, w 25 językach i w kilku tysiącach gazet codziennych. Dilbert ma 150 mln wiernych czytelników.

Nigdy nie pracowałem w korpo, ale i tak pękam ze śmiechu.

RudyDziobak | 2015-04-08
Na półkach: Komiksy, Przeczytane, Posiadam