Paranormalne. Tajemnicze i niewyjaśnione zjawiska

Wydawnictwo: Rea
6 (21 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Paranormal
978-83-7544-435-3

Dowiedz się więcej o zjawiskach, które wydają się nie mieć naukowego wytłumaczenia. Czy dziwne światła na niebie są orbitującymi satelitami czy dowodem na istnienie obcych? Czy jaśniejące mgły i kule ognia są zjawiskami naturalnymi czy mistycznymi? I ta największa tajemnica – świat duchów. Prawie każda kultura na ziemi ma teorię na temat świata, do którego odchodzimy po śmierci. Ulotne...

Czy jaśniejące mgły i kule ognia są zjawiskami naturalnymi czy mistycznymi?
I ta największa tajemnica – świat duchów.
Ulotne dźwięki i widoki z miejsc, które zdają się być światem równoległym do naszego,
wiadomości od zmarłych, doświadczenia poza ciałem.

źródło opisu: Wydawnictwo REA s.j.

źródło okładki: http://www.rea-sj.pl

Wojciech | 2019-09-24
Przeczytana: 12 października 2015

Zbiór opisów zjawisk paranormalnych. Wszystko w książce zostało ładnie przedstawione, usystematyzowane, jednak moim zdaniem trochę zbyt powierzchownie opisane. Idealna lektura dla osób rozpoczynających przygodę z tematem, zachęcająca do dalszych poszukiwań wiedzy.

JoannaTempest | 2017-05-14

Brakuje tylko ilustracji, bo nie każdy ma ochotę czytać książkę tuż przy ekranie komputera i Google Images.

książek: 2084
Justyna | 2016-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2016

Jestem pozytywnie zaskoczona, ciekawa książeczka. Zbiór najpopularniejszych zjawisk paranormalnych, krótkie opisy i ciekawostki, ale nic ponad to.