Naruto tom 31 - Powierzona miłość

-ナルト-
manga
komiksy
Worldpopolsku

Walka na śmierć i życie dobiega do końca! Chiyo i Sakurę atakuje Sasori, którego ciało okazuje się być mechaniczne, a cały pojedynek kończy się w dość nieoczekiwany sposób! Czy nowy Sharingan Kakashiego wystarczy, by pokonać Deidarę?!

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Hari_Seldon | 2017-05-24
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 24 maja 2017

Zakończenie pościgu za Gaarą. Podczas kiedy Sakura i Chiyo dalej walczą z Sasori, to Naruto i Kakashiemu przyjdzie zmierzyć się z Deidarą.

Sasori nie przestaje zadziwiać i wyciąga kolejne niesamowite karty z rękawa. Również Chiyo pokazuje naprawdę szczyt swoich możliwości, także w końcowej części tomu. Zakończenie walki wydaje się bardzo poetyckie i aż można się wzruszyć.

Z kolei potyczka z Deidarą, to okazja Naruto do wykorzystania w praktyce wszystkiego, czego się do tej pory nauczył. Rożne techniki walki w połączeniu z manifestacją lisiego demona tworzą wybuchową mieszankę, która jest naprawdę spektakularna. Trochę przez to czytelnik może się poczuć oszukany, jeżeli chodzi o końcówkę walki.

Jeśli zaś mowa o oszustwach, to strasznie nie podobało mi się zdarzenie będące finałem tomu – odwraca ono jedną z bardziej wzruszających scen z poprzedniego tomu. Duży plus jednak dla autorów, że nie poszli na łatwiznę i wymyślili coś w miarę sensownego.

Podsumowując, tom słabszy od...

unnoticed | 2012-12-13
Przeczytana: 05 grudnia 2012

Płakałam jak małe dziecko czytając ten tomik... no ale mam to do siebie że rozczulam się w takich momentach. Polecam jak najbardziej.

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 17 sierpnia 2010

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

Roxanne | 2017-05-13
amina | 2016-11-18