Dengeki Daisy tom 3

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Cykl: Dengeki Daisy (tom 3)
Wydawnictwo: Waneko
Dengeki Daisy
manga, shoujo, uczniowie, szkoła, romans
komiksy
Yonkou

Pan i władca oraz jego niewolnica, czyli Kurosaki i Teru. Ich wzajemne stosunki ulegają zacieśnieniu. Tymczasem Teru przywozi z wycieczki upominek – pozytywkę, którą postanawia podarować Daisy’emu... Czy ten prezent wpłynie na losy naszych bohaterów?

źródło opisu: Waneko, 2012

źródło okładki: http://waneko.pl

_TOLA_ | 2018-12-27

Jedna z moich pierwszych mang, którą gorącą polecam. Lekki romans z wątkiem kryminalnym. Bardzo wciągająca i interesująca seria.

Iwett | 2017-09-15
Przeczytana: 15 września 2017

Z każdym kolejnym tomem atmosfera się zagęszcza. Autorka wie jak budować napięcie. Nie mogę się doczekać lektury kolejnego tomu, ale coś czuję że ten będzie moim ulubionym.

Jillian | 2015-09-04
Przeczytana: 03 września 2015

"I nie odmawiaj sobie nadziei."

Teru i Kurosaki stają się sobie bliżsi, chociaż żadne nie przyznaje się do tak haniebnego czynu. Zamiast tego wciąż się wyzywają i uprzykrzają sobie życie. Teru jedzie na wycieczkę i przywozi Daisy'emu pozytywkę. Chce mu ją dać. Czy w końcu dowie się, że Kurosaki to Daisy?

Nie do wiary, jak bardzo śmiałam się z tej części. Niewiarygodne jest też to, ile nowych przezwisk poznałam :D Wszystko jest tak humorystycznie opisane, że z końcem jednego tomu aż palce świerzbią, żeby sięgnąć po kolejny.

W tym tomie można wczuć się w rolę Teru, która straciła brata i stara się z radością witać kolejne dni. Mimo, że czasami jest uroczo głupiutka to widać w niej pewną siłę, a nawet odwagę. To bardzo motywuje, ponieważ człowiek zaczyna uczyć się doceniać obecność innych w swoim życiu. Inaczej można też spojrzeć na nowy poranek, ciepło słońca lub nawet deszcz. Piękna historia, którą polecam każdemu :)

jessyxx | 2014-09-06

Tasuku..

Anna | 2013-12-17
Przeczytana: 17 grudnia 2013

Z każdym tomem historia Kurosakiego i Teru nabiera tempa...
Jestem niecierpliwa, więc od razu zabieram się za czytanie kolejnego tomiku. Kurosaki sprawia, że serce szybciej bije nie tylko głównej bohaterce :)

nata27 | 2013-09-06
Przeczytana: 08 marca 2013

cudowna manga, zatopiłam się w niej jak w chmurce. Niech Kurosaki wyłysieje! :)

książek: 1934
Kyou | 2013-05-29
Przeczytana: 29 maja 2013

Świetna, ale gorsza niż dwie poprzednie.

Courtney97 | 2012-05-26
Na półkach: Manga, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: maj 2012

Manga dalej niczego sobie niczym jej poprzednie części, aczkolwiek powoli staje się nudna i monotonna. Autorka ciągnie niemiłosiernie wątek naszych bohaterów...gdy już myślimy, że coś się wydarzy nagle pac! znowu to samo. Przyjemnie się czyta, ale mimo wszystko szkoda wydawać tych 20zł.
Podsumowując: przyjemnie się czyta, fajna dla oka kreska, ale niepotrzebne przeciąganie losów głównych bohaterów( no bo ileż można!)i brak jakiejś głębszej fabuły.