Dżemy, konfitury, powidła

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7469-038-0
Dżemy, konfitury, powidła
dona

Początek lata to nie tylko długie i ciepłe dni, lecz także obfitość różnych owoców. Domowe przetwory nie tylko świetnie wzbogacają śniadaniowe menu czy podwieczorek, lecz często stanowią smakowity dodatek do takich deserów jak budynie, lody, sorbety. Prezentujemy Państwu kilkadziesiąt receptur na wytwarzanie domowym sposobem pysznych konfitur, dżemów i marmolad z dużą zawartością cukru, jak i dzięki nowoczesnym środkom żelującym z niewielkim jego dodatkiem. Wszystkie niezwykle smaczne, bajecznie kolorowe - na pewno umilą oczekiwanie na nową wiosnę i lato.

egeria | 2011-03-12
Barbara | 2010-09-16