Poznać przeszłość, zrozumieć dziś.

Wydawnictwo: Stentor
historyczna

Zeszyt jest uzupełnieniem podręcznika Macieja Przybylińskiego dla klasy III. Składa się z dwóch części. W pierwszej z nich znajdują się zadania i polecenia z kluczem, w drugiej ? teksty źródłowe i pytania ułatwiające ich zrozumienie. Zeszyt ułatwi uczniom przyswojenie wiedzy, pozwoli na rzetelne powtórzenie materiału oraz na przygotowanie się do bieżącej lekcji historii, testu sprawdzającego lub opisowej pracy kontrolnej. Polecenia są dostosowane do typu i zakresu zadań obowiązujących na maturze, dlatego zeszyt stanowi znakomitą pomoc w kompleksowym przygotowaniu do egzaminu maturalnego ? również dla osób korzystających z innych podręczników. Zeszyt należy do pakietu edukacyjnego ?Poznać przeszłość, zrozumieć dziś?.

Rachela | 2013-08-21
Jurgiel | 2015-09-01