Szalone lato

Tłumaczenie: Marek Fedyszak
Cykl: Beverly Hills 90210 (tom 3)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Beverly Hills 90210, Which Way To The Beach?
Barbara

Jest lato i życie jest piękne! Tak się przynajmniej wydaje grupie przyjaciół z West Beverly High School. Zaczęły się wakacje, fale są w sam raz do uprawiania surfingu, a letnie noce trwają w nieskończoność. Nowa praca Brandona w Beverly Hills Beach Club wygląda bardzo atrakcyjnie - słońce, piasek i dziewczyny w bikini - lecz rzeczywistość nie zawsze odpowiada naszym wyobrażeniom... zwłaszcza...

Nowa praca Brandona w Beverly Hills Beach Club wygląda bardzo atrakcyjnie - słońce, piasek i dziewczyny w bikini - lecz rzeczywistość nie zawsze odpowiada naszym wyobrażeniom... zwłaszcza gdy zarabia się na kupno uzywanego samochodu.
Być albo nie być... - oto pytanie, któe doprowadzało Brendę do obłędu od czasu zerwania z Dylanem. Lecz gdy zapisała się na wakacyjne warsztaty teatralne i dotarła do źródeł swych uczuć, stwierdziła, że chyba przez cały czas podświadomie uciekała od odpowiedzi.
Popularni bohaterowie Beverly Hills 90210 spędzają w opustoszałych murach West Beverly High School i na spalonym wybrzeżu Pacyfiku wyjątkowe wakacje, wakacje swojego życia.

Pati | 2015-08-02
Przeczytana: 02 sierpnia 2015

Książkę czyta się szybko. Jest lekka i przyjemna. Idealna na letnie wieczory.

AlexDelaware | 2012-09-26

Też odsłona letnia :)