Co by było, gdyby...

Tłumaczenie: Marek Fedyszak
Cykl: Beverly Hills 90210 (tom 4)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Beverly Hills 90210 - Fantasies
Barbara

Wakacje zbliżają się ku końcowi, grupka przyjaciół z West Beverly High School zebrała się na plaży wokół ogniska, by pożegnać dni słodkiego lenistwa. Gdy Brandon zaczyna się skarżyć, że spędził wakacje jako chłopiec na posyłki, Andrea proponuje niezwykłą zabawę w "co by było, gdyby...". Chodzi o odpowiedź na pytanie, jak wyobrażają sobie w marzeniach swoje życie, w wiele lat po opuszczeniu murów szkoły.
Czy Dylan uwzględnia w swoich marzeniach Brendę, czy ich znajomość to tylko szkolny romans?
Czy żądny wrażeń i emocji Brandon będzie zawodowym poszukiwaczem przygód, żyjącym na granicy ryzyka?
Czy Donna i Kelly zdołają się wyrwać z bezmyślnego luksusowego życia, czy zawsze będą rozpieszczane przez los?

AlexDelaware | 2012-09-26

Nie lubię gdybań i pewnie dlatego dałem tej książce niższą ocenę:P

Joanna Eliasz | 2016-09-28
Dorotka_eu | 2016-09-20