Fullmetal Alchemist t. 8

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fullmetal Alchemist". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Hagane no Renkinjutsushi
manga, FMA, Edward Elric, alchemia
komiksy
Oceansoul

Dwaj bracia, Edward i Alphonse Elric, za pomocą tajemnej sztuki alchemii podejmują rozpaczliwą próbę przywrócenia życia zmarłej matce. Niestety, transmutacja kończy się niepowodzeniem. Ostatkiem sił Edwardowi udaje się przywołać z zaświatów duszę Alphonsa i zamknąć ją w metalowej zbroi, jednak cena, jaką musiał za to zapłacić, jest wysoka – Edward musi poświęcić w zamian swoją prawą rękę. Bracia składają przysięgę, że pewnego dnia odzyskają wszystko to, co utracili...

Aleksandra | 2013-11-02

Uważam, że jest to jedna z lepiej dopracowanych mang fantasy. Postacie może i są przewidywalne, ale w tym wszystkim zabawne i łatwo się z nimi utożsamić.
Zdaje mi się, że ta manga spełnia wszystkie wymogi gatunku i to w pięknym stylu.

EmilyStrange | 2012-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2012

Wątek Barry'ego był jednym z lepszych w tym tomie. Mam nadzieję,że nowe postacie będą dalej wnosić tyle ciekawych wydarzeń co do tej pory, a akcja dalej tak pędzić.

Aiwlys | 2013-01-24
Na półkach: Przeczytane, Na półce, Mangi
Przeczytana: 15 marca 2008

Sceny i dialogi z Barrym to prawdziwy majstersztyk! Znakomicie mi się czytało ten tom.

| 2012-02-23
Przeczytana: 27 października 2012