Obiad w pół godziny

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-088-9
kulinaria, przepisy, obiady
edtta

Pracując zawodowo i prowadząc gospodarstwo domowe stale cierpimy na brak czasu, jednak bez względu na to, jak bardzo jesteśmy zajęci, nic nie zmniejsza naszego apetytu. Autorka niniejszej książeczki postanowiła zaradzić temu, napisała więc książkę, która może okazać się niezbędna zwłaszcza dla młodych stażem gospodyń. Zamieściła w niej kilkadziesiąt przepisów kulinarnych na różnorodne,...

Autorka niniejszej książeczki postanowiła zaradzić temu, napisała więc książkę, która może okazać się niezbędna zwłaszcza dla młodych stażem gospodyń. Zamieściła w niej kilkadziesiąt przepisów kulinarnych na różnorodne, pełnowartościowe, a przede wszystkim proste i szybkie w wykonaniu i dania obiadowe.

bosskaa | 2012-12-04

Autorka kocha się w smażeninie, 50% obiadów chce serwować z "mini-frytkami". Nie skorzystałam z żadnego przepisu, a książka wylądowała w makulaturze. Szkoda kasy.

książek: 2092
Sophie Karen | 2016-08-26