Przepisy Czytelników: Jesień

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-85661-62-9
kulinaria
Beata

Przepisy Czytelników. Jesień są czwartą po Zimie, Lecie i Wiośnie pozycją tej mini serii, w której zamieszczamy łącznie 480 przepisów. W tej książce, jak w poprzednich, zamieściliśmy 120 przepisów, wśród których znaleźć można coś na ząb, coś na obiad, coś słodkiego, a ponieważ jesień, to pora zbioru warzyw i owoców, jest tu również dodatkowy rozdział poświęcony przetwórstwu domowemu - czyli...

W tej książce, jak w poprzednich, zamieściliśmy 120 przepisów, wśród których znaleźć można coś na ząb, coś na obiad, coś słodkiego, a ponieważ jesień, to pora zbioru warzyw i owoców, jest tu również dodatkowy rozdział poświęcony przetwórstwu domowemu - czyli coś do spiżarni.

Meowth | 2016-01-28
Brylant | 2015-04-24