Obrońcy wiary

Tłumaczenie: Tomasz Majkowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dungeons & Dragons. Accessory.". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA
Defenders of Faith
83-88916-94-7
Oceansoul

W podręczniku tym szczegółowo opisano kapłanów i paladynów, ziemskich obrońców bogów w grze D&D. Pełno w nim sposobów, dzięki którym twój kapłan lub paladyn stanie się postacią wyjątkową: - Nowe atuty, klasy prestiżowe, oręż i ekwipunek. - Nowe sposoby wykorzystywania odganiania, nowe magiczne przedmioty i czary przeznaczone specjalne dla kapłanów i paladynów. - Informacje o niezwykłych...

- Nowe atuty, klasy prestiżowe, oręż i ekwipunek.
- Informacje o niezwykłych organizacjach, takich jak Ostrza Szyderstwa czy Patrzący w Gwiazdy.
- Szczegółowe plany świątyń mogących służyć graczom i Mistrzom Podziemi zarówno jako schronienie, jak i bastiony wroga, które powinni zrównać z ziemią.

Ta niezastąpiona w bibliotece każdego gracza i Mistrza Podziemi książka doda twojej grze rumieńców.

Oli_10 | 2014-02-05
chochlik_pl | 2013-07-04