Moje dziecko jest na diecie

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
dziecko, dieta
dona

Autorka - lekarka i doświadczona matka trojga dzieci - wykorzystując swoją wiedzę, wyjaśnia mechanizmy alergii pokarmowej, pisze o objawach i metodach jej rozpoznawania. Książka jest efektem pięcioletniego borykania się z własnymi problememi. Dowiadujemy się z niej, w jaki sposób i z czego przygotować potrawy dla dzieci z alergią pokarmową oraz jak zorganizować życie sobie i swoim najbliższym, aby prowadzenie domu nie zepsuło radości życia. W końcowej części znajdują się przepisy kulinarne, między innymi na chleb, tort urodzinowy, zapiekanki i dania mięsne. Receptury wzbogacono informacją, przy jakich alergiach dana potrawa nie jest tolerowana.

Paula | 2016-10-30
Na półkach: 2016, Teraz czytam