Szepty i podszepty

978-83-7611-503-0
Szepty, podszepty
muzyka
dona

Utwory Henryka Bardijewskiego zostały przetłumaczone na kilkanaście języków obcych; jego słuchowiska były nadawane przez radiofonie niemieckie, włoskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, słowackie, słoweńskie, norweskie, angielskie, francuskie, rosyjskie, węgierskie. Jego sztuki grane były w teatrach w Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Łodzi, Gnieźnie, Przemyślu, we Wrocławiu, a także wystawiane przez liczne zespoły nieprofesjonalne.

Scarlet | 2016-08-02
Ruda | 2016-06-22