Radix
Radix
dona

Pod koniec dwudziestego wieku Ziemia wniknęła w Linię, wiązkę energii wydostającą się z odległej czarnej dziury. Pod wpływem tej nieznanej mocy na Ziemi zaszły nieodwracalne zmiany. Ludzkość trapiona dystorsjami przekształciła się w zbiorowisko różnorodnych form życia. Znana nam rzeczywistość legła w gruzach, otwierając się na świat głębszej świadomości. Pradawne, bezczasowe stworzenia zaczęły przybierać ludzkie ciała, wyposażając je w niewyobrażalną moc. W tych mrocznych czasach na świat przychodzi młodzieniec, którego przeznaczeniem jest odmienić przyszłość ludzkości.

Bolko | 2015-12-14
Sylwester Bisko | 2015-10-21