100 GREAT CITIES OF THE WORLD
83-7319-752-4
podróże, album, turystyka
Kamulka84

100 wielkich miast świata to zaproszenie do niezwykłej podróży po największych metropoliach różnych kontynentów. Po miastach bliskich i znanych, znajdujących się niemal w zasięgu ręki, ale i po miastach tak odległych, nie tylko geograficznie, ale i kulturowo, iż nierzadko wydających się być jedynie tworem ludzkiej wyobraźni. Po miastach symbolizujących historyczne dziedzictwo poszczególnych regionów, narodów, ale również i cywilizacji i po miastach stanowiących symbole nowoczesności.

Kamulka84 | 2010-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2010

Bardzo ładnie wydany album, opis miast z podziałem na kontynenty. W opisie każdego miasta: historia, ciekawostki, zabytki, sławni mieszkańcy i piękne kolorowe zdjęcia. Takie książki to tylko przyjemność dla oka i umysłu:)

Liseberry | 2015-05-11
Na półkach: Posiadam, Teraz czytam