Cześć

Tłumaczenie: Grzegorz Skommer
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wybranka bogów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Elipsa
Refrykt
978-83-61226-25-3
Elena

Gyda ucieka z siida... pędzi przed siebie, czując oddech prześladowcy na plecach. Tak jak powiedziały jej sny, znajdzie się nad skrajem urwiska. Bogini Hel wzywa ją do siebie, otchłań przyciąga z magiczną mocą. Czy koniec będzie taki, jaki ukazano jej w sennych marzeniach? ?ile i Duvdi potępiają miłość Torarina i Girste. Boski syn nie jest przeznaczony dla żadnej kobiety, a zwłaszcza dla córki rozpustnej ?ne. Młodzi spotykają się potajemnie, a to pociągnie za sobą poważne konsekwencje... Gaup przybył, by przejąć rolę szamana w obozowisku po odejściu Torarina. Od dawna pobiera nauki u matki, Mądrej Kobiety, lecz kiedy zakochuje się w tej samej kobiecie co Torarin, traci głowę. Opętuje go myśl, by posiąść Girste.

elninka | 2016-04-11
Na półkach: Przeczytane, Sagi