Przykładne dziewczątka

Tłumaczenie: Jerzy Orwicz
Les Petites filles modeles
klasyka
Barbara

Odnalazłam tę książkę schowaną w szarą kopertę. Egzemplarz ten nie miał okładki, a kilka pierwszych stron było porwanych. Spytałam mojej mamy, co to jest. Ku mojemu zdumieniu odpowiedziała, że to pamiątka po mojej prababci - książka "Przykładne dziewczątka", która została wydana jeszcze przed II wojną światową. Jeszcze jej nie czytałam. Nie mogę zatem dokładnie opowiedzieć, o czym ta historia jest.

Katsu | 2016-04-05
Agnieszka | 2012-01-28