Powrót męża

Wydawnictwo: Amber
When the duke returns
romans
ola161

Piękne romanse z epoki regencji Eloisy James (Rozważna i namiętna, Noce księżnej) wyróżniają się przesyconą wdziękiem i zmysłowością wyrafinowaną intrygą. Nagradzane najbardziej prestiżowymi nagrodami zajmują wysokie miejsca na amerykańskich listach bestsellerów i są tłumaczone na wiele języków. Piękna Izadora od lat wiernie czeka na powrót męża - mężczyzny, któremu została poślubiona w dzieciństwie i którego nigdy nie widziała. Lecz kiedy Symeon wraca wreszcie z zamorskich podróży, żona wydaje mu się zbyt wyzwolona i... zbyt zmysłowa, by być odpowiednią małżonką dla księcia...

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Kalissa | 2015-07-29
Na półkach: Przeczytane, Romantyczna
Przeczytana: lipiec 2015

Bardzo przeciętne romansidło. Księżna Izydora i jej mąż to para ciapciaków! Ich problemy nie dotyczą normalnych ludzi, nawet jak na poziom romansideł. A przecież nie wymagam racjonalnych decyzji w romansach.

Mam żal do autorki, bo z Villiersa - postaci bez skrupułów, zrobiła ciepłe kluchy. Nie zdziwię się, jeśli skończy pod pantoflem.

Trudno powiedzieć, co będzie z turniejem szachowym, ale Villiers raczej nie namiesza - a szkoda.

Przy serii trzyma mnie jeszcze tylko Jemma. Ona jedna, z całej gromadki księżnych, ma, a raczej miała, prawdziwy problem w małżeństwie. Jej mąż jest interesujący, oczywiście na tyle, na ile zdradziecki i arogancki typ może być interesujący.

Dorota2210 | 2017-03-29
Przeczytana: 29 marca 2017

Kolejna bardzo ciekawa opowieść o parze książęcej będącej małżeństwem perprokura od kilku lat a ktorzy nigdy się nie widzieli. Bardzo spodobała mi się osobowość księżnej Isadora Która jest osobą otwartą stanowcza, szybko podejmująca decyzje, w głębi serca jednak bardzo romantyczna.

Nika16wow | 2016-02-27
Przeczytana: 27 lutego 2016

Ta część serii jak do tej pory najbardziej mnie zawiodła... Bardzo przeciętna powieść jeśli chodzi o przedstawioną historię i treść. Problemy głównych bohaterów i rzeczywistość, w której żyją wydają mi się nierealne. Wiadomo będę czytała dalej, bo chcę wiedzieć co stanie się z Jemmą oraz Villiersem, ale ta część zdecydowanie nie zachęca do kontynuowanie lektury serii.

ewa | 2017-04-20

Na plus:
-bohater,który nie jest wymuskanym księciuniem w pudrowanej peruce,ale najczęściej spokojnym ,opanowanym facetem(dopóki nie spotyka się ze swoja wybranką).Odpowiedzialnym,naprawiającym błędy i zaniedbania koszmarnych rodziców.
-bohaterka,która mimo,że dziewica(po 11 latach małżeństwa ) wie w jaki sposób prowokować,nie będąc przy tym zmuszaną do kontynuacji flirtu.Wie,jak daleko może się posunąć,ale pilnuje się.Dla męża.Wiecznie nieobecnego.Trochę trzpiotowata,nie żadna angielska róża ale typowa namiętna Włoszka
-dziewictwo,zwłaszcza jego-co dla Simeona jest wyrazem wierności żonie,a dla Izydory domniemanym dowodem impotencji (bo co to za prawdziwy mężczyzna,który jeszcze nigdy i nic )
-koszmarna mamuśka Simeona,której nie sposób nie lubić ,choć do słodkich nie należy
-humor-dzięki któremu śmiałam się właściwie cały czas podczas czytania(zwłaszcza sceny uwodzenia S.przez żonę)
-dwa w jednym czyli dwie różne historie miłosne(przy czym jedna nie dokończona,co wymusza...

Stokrotka | 2013-03-22

no cóż .. przewidywalna.. ale przyjemnie się czyta^^

ewka | 2017-04-19
Jhope19 | 2017-04-16