Kaktus, dobry pies

Wydawnictwo: Literatura
978-83-61224-15-0
Moqueta

Czy chcielibyście mieć przyjaciela? Kogoś wesołego, mądrego i kochającego? Kogoś wiernego i lojalnego, komu można zaufać, z kim się nigdy nie nudzi i z kim chętnie spędza się czas? Jeśli tak, to koniecznie musicie poznać Kaktusa!

Madzik | 2016-04-19

Ciepła, przyjemna książeczka dla dzieci. Mnie osobiście nie urzekła, ale chłopcom się podobała.

Lagerta88 | 2015-11-19

Z perspektywy nauczyciela wychowania przedszkolnego uważam, iż jest to pozycja warta uwagi nie tylko do wykorzystania w pracy, ale must have w każdym domu. Krótka w obyciu treść trafia w serca dzieci 4 letnich. Ponadto, każde z opowiadań jest dobrym wstępem do rozmowy na tematy bliskie dziecku, jak np. rozstanie z rodzicem czy kwestia zaufania wobec obcych. Jedynym mankamentem mogą być zastosowane w książce określenia, które nie funkcjonują na co dzień w słowniku dziecka i których to dzieci mogą nie rozumieć.

OlgaIda | 2015-09-28
Przeczytana: 28 września 2015

Jesteśmy po wizycie w schronisku, nasza Zocha jest ze schroniska, teraz szukamy kolejnego psiaka również ze schroniska, więc ta książeczka, to strzał w 10. Powinni ją czytać dorośli, którzy mają obiekcje przed adopcją dorosłych zwierząt. My polecamy.

beataj | 2011-11-14
Przeczytana: 13 listopada 2011

Bardzo dobra dla przedszkolaka/młodszego szkolniaka - radosna, pełna optymizmu, bez nachalnego dydaktyzmu, a jednak ucząca; ma tylko jeden minus ;-) - za krótkie rozdziały, w ogóle cala jest za krótka, jak stwierdził Młody.

Syl_wina | 2017-04-21
Ewa | 2016-10-31