Nieodparta miłość

Okładka książki Nieodparta miłość Karen Ranney
Okładka książki Nieodparta miłość
Karen Ranney Wydawnictwo: Amber Cykl: Górscy Lordowie (tom 3) Seria: Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Górscy Lordowie (tom 3)
Romans Historyczny
Irresible MacRae
Amber
2011-06-28
2011-06-28
Agnieszka Kowalska
miłość romans

Bardzo ciekawa książka. Napisana w wielkim stylu , aż zachęca do czytania. Świetne krajobrazy a do tego fascynująca akcja powieści , którą czyta się znakomicie. Nie można się nudzić.
Polecam

Polecam

Książka nudna, a fabuła ciągnie się jak flaki z olejem. Wcale nie czułam chemii między główną parą bohaterów. Dialogi drewniane. Liczyłam na coś lepszego.

Pomysł fajny, wykonanie zdecydowanie gorsze. W ogóle mało dzieje się w tej książce, a jeśli już pisarka postanawia wprowadzić jakąś postać, która ma mącić to mąci ona ostatecznie może pół rozdziału. Bardzo przewidywalna, miejscami hiper nudna. Przeczytałam do końca, ale zakończenie sprawiało mi niemal fizyczny ból, ponieważ było takie mdłe i ckliwe. Bohaterowie na plus, fabuła na wielki minus.

1997

"Nieodparta miłość" to trzecia powieść z Cyklu Górscy lordowie

Riona przez chwilę nieuwagi wpada w sidła łowcy posagów i grozi jej skandal, który może zaszkodzić w zaręczynach jej siostry. Matka prosi więc o pomoc swojego przyjaciela, który sam nie może przyjechać, więc wysyła z listem swojego siostrzeńca.
Między młodymi od razu zaiskrzyło, James nie zna jednak przyczyn, dla których Riona chce wyjść za mąż bez miłości, a gdy wreszcie je poznaje, zaczyna walczyć o swoja ukochaną.
Razem przeżywają wiele dramatycznych chwil , które coraz bardziej zbliżają ich do siebie, a to wszystko w pięknej szkockiej scenerii .
Cudowna lektura, wzbudza najwyższe emocje, wzrusza losami bohaterów, porywa i wciąga niebezpieczną intrygą.
Wszystkie książki z tego cyklu gorąco polecam bo chociaż dotyczą tej samej rodziny MacRae, można je czytać osobno.

"Nieodparta miłość" to trzecia powieść z Cyklu Górscy lordowie

Między młodymi od razu zaiskrzyło, James nie zna jednak przyczyn,...

Riona jest zmuszona do malzenstwa z kims do kogo nic nie czuje by nie bylo skandalu. Zamierza to zrobic mimo niecheci do narzeczonego poki nie poznaje wilka morskiego Jamesa. On wszystko zmienil w jej zyciu i dzieki niemu poznala czym jest prawdziwa milosc.

Zdecydowanie najsłabsza część z cyklu. Mam wrażenie, że autorka nie do końca wie, co ma się dziać w jej powieściach. O ile pierwsze dwie miały jakiś fabularny pomysł, o tyle trzecia to tylko nudne flaki z olejem.

Nie wciągnęła mnie ani trochę. Poprzednie części dużo lepsze.

Naprawdę mi ulżyło, gdy Riona nie poślubiła tego Harolda - nie polubiłam go. James trochę dziwny.

Nie wciągnęła mnie ani trochę. Poprzednie części dużo lepsze.

Lubię sobie poczytać na poprawę humoru choć to pierwsza książka tej autorki. Niezła.

• Romans historyczny
  • Romans
  • Romanse historyczne
  • Romans historyczny
  • Z MAŁŻEŃSTWO
  • 0_Autorki
  • ! zz SOLD

Dodaj cytat z książki Nieodparta miłość