Sępy skalne

Tłumaczenie: Oprac. na podst. : "Orient", 1926
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przez Góry i Prerie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Morex
przygodowa
megiddovl

Inne wydania

Jest to ciąg dalszy powieści "Old Shatterhand".

Ilustracje Piotr Kozera.

źródło opisu: opis autorski

| 2015-09-18
Przeczytana: sierpień 2015

Jak ja bardzo lubię książki Karola Maya. Wielu ludzi ma obiekcje co do jego stylu pisania, ale ja go uwielbiam. Nie wiem czemu, on ma coś w sobie!
SĘPY SKALNE są kontynuacją OLD SHATTERHANDA. Opisują wcześniej rozpoczętą historię, można w nich spotkać Winnetou jak również Old Shatterhanda oraz inne postacie, które pojawiły się w poprzednich książkach.
Przygód jest co nie miara! Powieść jak zawsze wielowątkowa, nie można się przy niej nudzić!

| 2016-02-13
Przeczytana: sierpień 2015

Gabryśka | 2015-08-28
Przeczytana: 27 sierpnia 2015

Zauważyłam, że miejscami Autor gubi wątek i przechodzi na całkiem inny temat, opisując przez dwie strony wygląd miejsca z każdym szczegółem, tylko po to, by znów przedstawić wędrówkę bohaterów. Jednak warto przeczytać ją przeczytać, ponieważ pomimo swoich wad skrywa wiele piękna.

Gabryśka | 2015-08-28
Przeczytana: 25 sierpnia 2015

Bardzo ciekawa, ale miejscami nużąca. Zbyt dużo opisów. Poza tym super.

agnieszkamum | 2016-09-12
kitty2710 | 2016-03-28