Sępy skalne. Powieść z Dzikiego Zachodu

Cykl: Old Shatterhand (tom 2)
Wydawnictwo: Ventigo Media
LubimyCzytać

Karol May powraca na swój ulubiony Dziki Zachód, aby kontynuować opowieść o Old Shatterhandzie. Po raz kolejny spotykamy legendarnego wodza indiańskiego Winnetou i jego lojalnego przyjaciela, którzy wspólnie ruszają na pomoc tym, którzy akurat ich pomocy potrzebują. Ponownie przekonujemy się też o potędze przyjaźni, dzięki której można pokonać największe trudności.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

| 2015-09-18
Przeczytana: sierpień 2015

Jak ja bardzo lubię książki Karola Maya. Wielu ludzi ma obiekcje co do jego stylu pisania, ale ja go uwielbiam. Nie wiem czemu, on ma coś w sobie!
SĘPY SKALNE są kontynuacją OLD SHATTERHANDA. Opisują wcześniej rozpoczętą historię, można w nich spotkać Winnetou jak również Old Shatterhanda oraz inne postacie, które pojawiły się w poprzednich książkach.
Przygód jest co nie miara! Powieść jak zawsze wielowątkowa, nie można się przy niej nudzić!

| 2016-02-13
Przeczytana: sierpień 2015

Gabryśka | 2015-08-28
Przeczytana: 27 sierpnia 2015

Zauważyłam, że miejscami Autor gubi wątek i przechodzi na całkiem inny temat, opisując przez dwie strony wygląd miejsca z każdym szczegółem, tylko po to, by znów przedstawić wędrówkę bohaterów. Jednak warto przeczytać ją przeczytać, ponieważ pomimo swoich wad skrywa wiele piękna.

Gabryśka | 2015-08-28
Przeczytana: 25 sierpnia 2015

Bardzo ciekawa, ale miejscami nużąca. Zbyt dużo opisów. Poza tym super.

LoremIpsum | 2019-01-01
th3rion | 2018-12-03