Nauczycielka dręczycielka

Tłumaczenie: Natalia Wiśniewska
Cykl: Szkoła przy cmentarzu (tom 20)
Wydawnictwo: Da Capo
Creature teacher
szkoła, nauczycielka, cmentarz
kasia2409

W szkole przy cmentarzu pojawia się nowa nauczycielka - panna King. Okazuje się ona znakomitym pedagogiem oraz miłą i sympatyczną osobą. Od razu zdobywa szacunek i sympatię uczniów. Nawet Bentley Jeste, uczeń znany powszechnie w szkole jako wróg nauczycieli, uwielbiający robić im kawały, zmienia się na lepsze pod jej wpływem. Pewnego dnia panna King zostaje wezwana do gabinetu złowrogiej...

Pewnego dnia panna King zostaje wezwana do gabinetu złowrogiej dyrektorki Morthouse. Wychodzi z niego zmieniona na gorsze. Staje się surowa, bezduszna i wymagająca. Uczniowie są zdumieni jej niespodziewaną metamorfozą. Bentley Jeste postanawia wyjaśnić przyczynę tej gwałtownej zmiany...

Magdalena | 2015-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2015

Miły nauczyciel? To nie żart, takie rzeczy się zdarzają (podobno).
Jednak, gdy następnego dnia ten nauczyciel zmienia się w potwornego nauczyciela to wcale nie znaczy, że ma dwie osobowości: miłą i potworną. Musieli Ci go podmienić. Ale czy na pewno?
Kolejne świetne przygody uczniów Szkoły przy Cmentarzu!
Powinni nakręcić serial z tego!
Gorąco polecam!

PaniWody | 2014-03-15

Ta książka akurat mówi o realiach w obecnych szkołach :D Nauczyciele to złooo. hahahaha

| 2014-06-18

O tak ! Moja pierwsza książka horror. Zabawna, zaskakująca, i trzymająca w lekkim napięciu. Szkoda tylko, że taka krótka :/ .

WojteK | 2016-01-06
Przeczytana: 2001 rok

Wiem, że czytałem ~naście lat temu w drugiej, może trzeciej klasie podstawówki. NIE PAMIĘTAM Z TEGO KOMPLETNIE NIC ale wiem, że wraz z innymi dwoma częściami tego cyklu tworzyła trio książek, które jako pierwsze z pierwszych przeczytałem dla siebie a nie dla celów nauki szkolnej.

Okropna książka. Nie miałam jeszcze takiego chłamu w rękach, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz...

koza9087 | 2010-11-07
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 01 listopada 2010

To jedna z moich ulubionych książek. Jej przesłanie dotyczy tego, że nauczycielka może byc fajna;D

yootsuu | 2013-09-18
Przeczytana: 2005 rok

to chyba jedyna część, którą tak dobrze zapamiętałam. bardzo mi się spodobała.

Kuba Koput | 2012-06-03

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Moja pierwsza przeczytana książka:) Polecam osobom mającym ok. 11 lat:)

Marta | 2012-05-31

Uwielbiam ten lekki dreszczyk przy czytaniu książek z tej serii.

fantaghirooo | 2016-12-01