Piraci - przewodnik

Tłumaczenie: Janusz Maćczak
Seria: Strrraszna Historia
Wydawnictwo: Egmont Polska
Pirates

Zapomnij o odważnych i przystojnych bohaterach, którzy skaczą z masztów i żeglują po siedmiu morzach. Przygotuj się na poznanie prawdy, kryjącej się za pirackimi legendami i zmyśleniami. Czy chcesz: - nauczyć się języka piratów? - poznać okropne szczegóły śmierci od tysiąca cięć? - dowiedzieć się, czy piractwem zajmowały się również kobiety? Jeśli tak, w tej książce znajdziesz wszystkie...

Czy chcesz: - nauczyć się języka piratów? - poznać okropne szczegóły śmierci od tysiąca cięć? - dowiedzieć się, czy piractwem zajmowały się również kobiety? Jeśli tak, w tej książce znajdziesz wszystkie pasjonujące i wstrząsające wiadomości o piratach, jakie warto poznać.

źródło opisu: Egmont, 2007

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Fashi | 2015-05-15

Przewodniki są dla mnie jakoś gorsze niż normalne książki tej serii, ale są za to kolorowe.

| 2013-07-30
Przeczytana: 08 lipca 2013