Nauczycielka dręczycielka

Okładka książki Nauczycielka dręczycielka Tom B. Stone
Okładka książki Nauczycielka dręczycielka
Tom B. Stone Wydawnictwo: Da Capo Cykl: Szkoła przy cmentarzu (tom 20) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Szkoła przy cmentarzu (tom 20)
Creature teacher
Da Capo
1999-01-01
1999-01-01
Natalia Wiśniewska
szkoła nauczycielka cmentarz

Okładka książki Paskudne robale Nick Arnold, Tony De Saulles
Paskudne robale Nick Arnold, Tony D...
Okładka książki Straszna I wojna światowa i totalnie straszna II wojna światowa Martin Brown, Terry Deary
Straszna I woj... Martin Brown, Terry...
Okładka książki Ci niewiarygodni Inkowie Martin Brown, Terry Deary, Philip Reeve
Ci niewiarygod... Martin Brown, Terry...
Okładka książki Władca fortuny Alfred Hitchcock, Aleksander Minkowski
Władca fortuny Alfred Hitchcock, A...

Szkoła Przy Cmentarzu to jedna z moich ulubionych serii, którą pokochałam już w podstawówce. Nauczycielka Dręczycielka należy do jednej z moich ulubionych. Postać Dyrektorki szkoły może budzić w niektórych strach, postać nauczycielki wzbudza natomiast sympatię. Widać to ponieważ uczniowie nie boją się jej tak jak pozostałych nauczycieli, ale wszystko się zmieniło... Polecam tę książkę każdemu 😘

Wiem, że czytałem ~naście lat temu w drugiej, może trzeciej klasie podstawówki. NIE PAMIĘTAM Z TEGO KOMPLETNIE NIC ale wiem, że wraz z innymi dwoma częściami tego cyklu tworzyła trio książek, które jako pierwsze z pierwszych przeczytałem dla siebie a nie dla celów nauki szkolnej.

Na półkach: , , , , , ,

Miły nauczyciel? To nie żart, takie rzeczy się zdarzają (podobno).
Jednak, gdy następnego dnia ten nauczyciel zmienia się w potwornego nauczyciela to wcale nie znaczy, że ma dwie osobowości: miłą i potworną. Musieli Ci go podmienić. Ale czy na pewno?
Kolejne świetne przygody uczniów Szkoły przy Cmentarzu!
Powinni nakręcić serial z tego!
Gorąco polecam!

Miły nauczyciel? To nie żart, takie rzeczy się zdarzają (podobno).
Kolejne świetne przygody uczniów Szkoły przy Cmentarzu!
Powinni nakręcić serial z tego!
Gorąco polecam!

To jedna z moich ulubionych książek. Jej przesłanie dotyczy tego, że nauczycielka może byc fajna;D

Uwielbiam ten lekki dreszczyk przy czytaniu książek z tej serii.

Uwielbiam ten lekki dreszczyk przy czytaniu książek z tej serii.

Moja pierwsza przeczytana książka:) Polecam osobom mającym ok. 11 lat:)

Moja pierwsza przeczytana książka:) Polecam osobom mającym ok. 11 lat:)

to chyba jedyna część, którą tak dobrze zapamiętałam. bardzo mi się spodobała.

to chyba jedyna część, którą tak dobrze zapamiętałam. bardzo mi się spodobała.

Ta książka akurat mówi o realiach w obecnych szkołach :D Nauczyciele to złooo. hahahaha

Okropna książka. Nie miałam jeszcze takiego chłamu w rękach, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz...

• Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa
  • Biblioteka
  • Młodzieżowe
  • Szkoła przy Cmentarzu

Dodaj cytat z książki Nauczycielka dręczycielka