Winnetou und Old Shatterhand
83-85643-15-X
albumy
Lugal

Od lat młodzież pasjonuje się trzymającymi w napięciu powieściami Karola Maya. W tej książce czytelnicy znajdą sześć epizodów, których głównymi bohaterami są: wódz Apaczów - Winnetou i jego przyjaciel - biały westman, Old Shatterhand. Tekst uzupełniają liczne czarno-białe i barwne ilustracje.

[Wydawnictwo E. Jarmołkiewicz, Zielona Góra 1992]

gawroon7 | 2017-04-12

Już mało co pamiętam, nie pamiętam również które pozycje przeczytałem, lecz wydaje mi się, że było ich 3-7. Niech opinia moich wspomnień będzie adekwatna do tego, co przeczytałem.

Uwielbiam pióro Maya, ale w tym zbiorze opowiadań zabrakło mi tej dokładności i szczegółowości, jak w przypadku "Winnetou".

Dareis | 2015-12-26

Książka o wielkiej wartości sentymentalnej - pierwsza jaką przeczytałem. Zawsze będe miło wspominał

chlebek | 2017-04-17
Sivira | 2017-02-19