Naruto tom 6 - Decyzja Sakury

-ナルト-
manga, japońskie, shounen
komiksy
Nemosja

Zaczyna się drugi egzamin na stopień chũnina - młodzi adepci biorą udział w walkach o zwoje, a wszystko ma miejsce w lesie, który nie należy do miejsc przyjemnych. Za kulisami rozgrywa się jednak coś tajemniczego, na teren przedostają się osoby trzecie, o których nic nie wiadomo, i rozpoczynają podejrzane działania. Jak skończy się ten egzamin na śmierć i życie?

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Hari_Seldon | 2015-07-08
Przeczytana: 27 czerwca 2015

Nadchodzi czas na drugi etap egzaminu czyli walka w lesie. Etap ten jest o tyle emocjonujący, że walka na śmierć i życie nie jest tutaj wykluczona. Na dodatek okazuje się, że nie wszyscy uczestnicy są tymi za których się podają. Fabuła jest tutaj całkiem dobrze przemyślana – tym razem mamy nie tylko walkę, ale też parę zwrotów akcji. Bardzo ciekawe są też ewentualne skutki jakie te walki będą miały na głównych bohaterów. Na dodatek jest też bardzo fajny wątek obyczajowy dotyczący przeszłości Sakury. Jak zawsze polecam.

Milena | 2016-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2016

Seria mang NARUTO jest jedną z lepszych mang jakie czytam. POLECAM !!!
Jeśli chodzi o 6 Tom to jakiś trefny mi się trafił (źle wydrukowany) :/ część dialogów jest ucięta i trochę trudno było się domyślić co tam jest napisane.

Damian | 2015-02-01

Początki Naruto rozkręcają się powoli jednak zdecydowanie seria powinna spodobać się każdemu kto kochał Dragon Ball.

Aiwlys | 2013-01-06
Na półkach: Przeczytane, Na półce, Mangi
Przeczytana: styczeń 2008

Tom pełen napięcia, cały czas coś się dzieje i po prostu nie da się nudzić.

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 18 sierpnia 2010

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

MisaNa | 2017-04-18
Na półkach: Mangi, Posiadam, Przeczytane