Naruto tom 3 - Dla spełnienia marzeń

Wydawnictwo: J.P. Fantastica
-ナルト-
naruto, sasuke, manga, komiks
komiksy

Pokonany przez "kopiujące oczy" Kakashiego "Diabeł wcielony" Zabuza wcale nie zginął! Naszych bohaterów, których zadaniem jest odstawianie Tazuny do Kraju Fal, nagle ogarnia nieopisane uczucie niepokoju. Ale nie ma czasu na strach, trójka świeżo upieczonych ninja rozpoczyna ciężki trening pod okiem Kakashiego.

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

dhampirka19 | 2013-08-14
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 14 sierpnia 2013

Poddaję się, nie dałam rady, doszłam do połowy, ale dalej już nie. Pierwsza część bardzo mi się podobała, druga nieco mniej, a ta niestety...
Nic na to poradzić nie mogę, so szkoda...

Hari_Seldon | 2015-07-07
Przeczytana: 27 czerwca 2015

Dalszy ciąg poprzedniego tomu. Naruto wraz z towarzyszami docierają do Kraju Fal, gdzie muszą stawić czoła miejscowym gangsterom. Fabuła jest dosyć prosta, ale dzięki ciekawym bohaterom (najbardziej przypadł mi do gustu andronigiczny przeciwnik) i dobrze wymyślonym walkom, całość jest naprawdę wciągająca. Na plus bardzo odważne zakończenie, które jak już wiem z lektury następnego tomu, zostanie strasznie zepsute. Podobnie jak w przypadku poprzednich tomów, bardzo dobra pozycja.

Aiwlys | 2013-01-06
Na półkach: Przeczytane, Na półce, Mangi
Przeczytana: 2007 rok

Walkę Haku i Zabuzy polubiłam zarówno w anime jak i w mandze. Dużo się dzieje, dużo wyrzeczeń i walka z narażeniem życia.

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 16 lipca 2010

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

Damian | 2015-02-01

Początki Naruto rozkręcają się powoli jednak zdecydowanie seria powinna spodobać się każdemu kto kochał Dragon Ball.

Matsuu | 2011-07-06
Przeczytana: październik 2008