Plama ciemności

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
dona

W tej misternie zbudowanej powieści z każdą chwilą narasta napięcie, nastrój grozy i bezpośredniego zagrożenia. Giną jeden po drugim bohaterowie szekspirowskiego niemal spektaklu. Machina zbrodni jest konsekwentna i zdeterminowana. Skonstruowaną według najlepszych schematów powieścią kryminalną rządzą prawa ludzkich ambicji, namiętności i nierealnych marzeń. Akcja rozgrywa się w niezwykłej scenerii stworzonej przez grę żywiołów przyrody. To skrzyżowanie thrilleru z horrorem nie jest przeznaczone dla ludzi słabych i bojaźliwych.

źródło opisu: Wydawnictwo Iskry, 1973

Sasha | 2015-12-27