Kajko i Kokosz. Woje Mirmiła cz. 1

Wydawnictwo: Egmont Polska
Kajko, Kokosz, zbojcerze
komiksy
Paweł

Do Mirmiła przybywa w odwiedziny jego brat Wojmił. Jego przybycie wywołuje wiele zamieszania, bowiem Mirmił, szczęśliwy, że ma okazję zobaczyć brata, zaniedbuje swoje obowiązki kasztelana...

supermariobros | 2013-08-10

Pamietam jak dzis. Rok 1987. Mialem kilka lat. Bardzo wczesne popoludnie. Do szkoly mialem na rano. Cztery lekcje i wolne. Potem z mama na zakupy. U rzeznika kolejka chyab na 100 osob.
Ale to i tak byl piekny dzien, bo do kiosku na rogu rzucili Kajka i Kokosza. Cieszylem sie jak dziecko, bo dzieckiem bylem. Kto wtedy kupowal komiksy, to pamieta, ze do kiosku czesto dostarczali po dwa, trzy egzemplarze. Jak mialem w rekach komiks Christy, nie istnialy dla mnie juz zadne kolejki, zatloczone autobusy, godziny stania na przystankach. Czytalem cala droge do domu a potem w domu jeszce ze dwa razy.
Januszowi Chriscie winien jestem podzekowania za wspaniale wspomnienia i w pewnym sensie zaszczepienie pozytywncyh wartosci, ktore propagowal w swoich ksiazkach.

krystyna kalinowska | 2012-03-19

Wspaniała i z dużym humorem.

Adam | 2010-09-20
Przeczytana: 1988 rok

Czytana w dzieciństwie seria komiksów o "Kajko i Kokoszu" do tej pory wywołuje miłe wspomnienia. Komiksy pełne dobrego humoru myślę, że i obecnie znajda wśród najmłodszych wielu wiernych czytelników. Tytułowy "Woje Mirmiła" trzymają poziom, polecam! :)

xendo | 2013-04-05

Co tu dużo gadać. Cudze chwalicie swojego nie znacie.

vattghern76 | 2015-07-11
Przeczytana: 10 lipca 2015